O nás

Firma  BAJTY, s.r.o  vznikla v roku 2011.

Predaj kompletnej ponuky bulharskej prírodnej kozmetiky na báze ružovej vody, ružového oleja, bulharského jogurtu /lactobacillus bulgaricus/ a levandule.

Všetky produkty v našej predajni majú k dispozícii certifikát pravosti, podliehajúci prísnym európskym kritériám kvality.

O ružovom oleji je všeobecne známe, že patrí medzi najkvalitnejšie oleje v prírode vôbec. Vzniká lisovaním ružových lupienkov špeciálnych odrôd ruží.
Ponúkam Vám touto cestou mimoriadne kvalitné, cenovo prijateľné a zmyslom lahodiace kozmetické prípravky na prírodnej báze, bez parabenov, navyše vhodné pre všetky typy pleti a vlasov.

Ružová kozmetika má v Bulharsku dávnu tradíciu, celé generácie používali tento skvost prírody. Typickou oblasťou pre pestovanie ruží na Balkáne je oblasť medzi Plovdivom a Kazanlakom, kde sa aj nachádzajú továrne na výrobu tejto prírodnej kozmetiky.

Ružová kozmetika pre všetkých

Tak prečo neposkytnúť našim ženám výrobky, ktoré sú doslova unikátne a cenovo pre každého dostupné?  Vyskúšajte niektorý z nich a presvedčte sa o úžasných účinkoch ružového oleja. Ružová kozmetika je však určená aj pre  mužov a deti, je v inom balení pre  každú kategóriu, takže ju v našich regáloch veľmi ľahko rozlíšite.

Ďalšou bulharskou špecialitou je LACTOBACILLUS BULGARICUS, probiotická kultúra, ktorá má neuveriteľné liečebné schopnosti a tvorí súčasť niektorých /bohužiaľ nie všetkých/ probiotických komplexov určených pre tráviacu sústavu. Aj túto baktériu dokázali Bulhari využiť v kozmetickom priemysle.

Levandula. Opäť bylinka, ktorú všetci poznáme. Aj túto rastlinku dokázali Bulhari premeniť do čarovných výrobkov – kvalitou, vôňou, ale aj obalom. Ponúkame lákavé produkty tejto série, ktoré si celkom určite mnohí naši klienti obľúbia.

Pozývam Vás do našej predajne týchto unikátnych prírodných produktov, ktorých čarovná vôňa Vás  aspoň na chvíľu zastaví  a umožní precítiť zmyselnosť.